top of page

Грант на елеватор і сушку

Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування  на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна.

🌾Через ускладнений експорт мікро, малі та середні агровиробники (ММСП) в Україні потребують додаткових елеваторних потужностей для сушіння та зберігання зерна. Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування українським підприємствам, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

📈Проєкти збільшать обсяги та час зберігання зернових та технічних культур, що сприятиме стійкості бізнесу та покращуватиме продовольчу безпеку в Україні. 

Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності,  розробили або почали розробляти проектну документацію.

Очікувані результати в межах одного проєкту: 

✅ щонайменше, додатково 70 ММСП отримають послуги з доробки, сушіння та/або зберігання зерна. 

✅ не менш ніж на 20 тисяч тон в рік збільшиться надання послуг ММСП зі зберігання зерна та/або не менш ніж на 50 тисяч тон в рік послуг по сушінню зерна; 

✅не менше 50% від загальної кількості наданих послуг з доробки, сушіння та/або зберігання зерна отримають ММСП, які мають в обробітку (орендують) землі площею менше 500 га. 

Додатковими перевагами будуть:

🔸Збільшення елеваторних потужностей переробних підприємств, 

🔸Спрямування проекту на впровадження енергоефективних технологій.

Дедлайни:

📌до 19  січня 2024 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com);

📌23 січня 2024 р. з 11:00 до 13:00 Програма USAID АГРО  проведе передзаявочний онлайн-семінар;

📌не пізніше 18:00 30 січня 2024 р. – подання запитань щодо участі у цьому конкурсі на ел. cкриньку ilazarenko@chemonics.com;

📌не пізніше 18:00 14 лютого 2024 року – кінцевий термін подання заявок для розгляду в першому раунді (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) на ел. скриньку agro.subawards@chemonics.com. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження. Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки до 18:00, 03 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів. 

ℹ️ Завантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням: https://shorturl.at/ghyRU

7 переглядів0 коментарів

תגובות


bottom of page