top of page

Компенсація за СО2 в агро

Оновлено: 10 лип. 2023 р.


CO2 компенсація, компенсація за вуглець, японські гроші в агро, европейські гроші за вуглекислий газ
CO2 компенсація

Центр Аграрних технологій Innovation підтримує боротьбу з глобальним потеплінням і допомагає фермерам отримати щорічну компенсацію від міжнародних організацій за фіксацію CO2 в ґрунті.


Глобальне потепління є однією з найбільш критичних проблем, з якими стикається світ. Викиди парникових газів є рушійним фактором зміни клімату. Сільське господарство може зіграти головну роль у подоланні зміни клімату.


Поле в сільському господарстві діє як поглинач вуглецю через зв’язування парникових газів, таких як вуглекислий газ CO2. Як працює секвестрація вуглецю в агро? Відповідь криється в ґрунті. Коли проходить процес фотосинтезу, рослини забирають вуглекислий газ з атмосфери, виробляючи кисень. Завдяки цьому біохімічному процесу вуглець накопичується в ґрунті.


Деякі стійкі методи ведення сільського господарства особливо сприятливі для поглинання вуглекислого газу CO2 з атмосфери та зв’язування його у ґрунті. Це використання покривних та проміжних культур, використання безвідвального обробітку ґрунту, рух в сторону широкої сівозміни, а не монокультури.


Оранка призводить до викиду накопиченого вуглекислого газу назад в атмосферу. Коли фермери використовують мінімальний обробіток (mini till, no till, strip till), вуглець залишається в землі. Це важливий спосіб того, як сільське господарство може відігравати роль у подоланні глобального потепління.


Ведення регенеративного господарства не тільки збільшує урожайність, а також дозволяє фермерам отримати додатковий дохід, за рахунок компенсацій за утриманий СО2.

13 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page