top of page

Виставка Агровесна 2024, Київ.

Виставка Агровесна, яка відбувалася 14-16 лютого 2024 року в Києві в Міжнародному Виставковому центрі на Броварському проспекті - по кількості учасників, які виставлялися на ній в 3 рази менша ніж довоєнна в 2021 році. 100 проти 300 учасників відповідно. Практично відсутні стенди міжнародних компаній, іноземні відвідувачі, кількість українських відвідувачів виставки теж помітно зменшилася.

Але це не означає, що на виставку не потрібно приходити.

Я за весь день 15 лютого провів декілька перемовин, зустрів багато своїх колег, поспілкувався з виробниками. День пролетів так швидко, лише в кінці дня побачив, як збираються люди та закривається павільон. На стендах українські компанії відмічали пожвавлення закупівель обладнання та техніки. Агросектор вірить в перемогу і незважаючи на усі складності - продовжує працювати. Зондують можливості для інвестицій в Українське сільське господарство та переробку також деякі іноземні інвестиційні фонди, з якими ми зустрічалися.

На високому рівні були стенди Нового елеватора, Лубнимаш, ICK group, Хорольського механічного заводу, Сій добро, заводу Кобзаренка.

Grain silo virtual reality, designing, ukraine exhibition, processing
Grain silo virtual reality

Найбільш цікавим для мене виявився стенд проектної організації Актив Проект. Вони показали запроектований елеватор у віртуальній реальності. Це нова функція і ти маєш змогу побачити свій майбутній елеватор з феноменальною реалістичністю, походити по ньому, побачити усі переваги чи недоліки.

79 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Грант на елеватор і сушку

Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування  на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. 🌾Через ускладнений експорт мікро, малі та середні агровиробники (ММСП) в У

Comments


bottom of page