top of page

Інвестіції у власний комбікормовий завод або лінію

Оновлено: 3 січ. 2023 р.


Комбікормовий завод, лінія для комбікорму, Buschhoff

При різниці у вартості власного та покупного комбікорму, що складає 40-50 $ на тонні -комбікормовий завод продуктивністю 5 тис тон на рік окуповується за 3 роки.

Господарство отримує не лише прямий економічний ефект зниження вартості комбікорму, а і значно зростає якість комбікорму. Контролюючи якість власного зерна, яке йде на переробку, уникається можливість потрапляння в корм зерна з мікотоксинами, як буває з кукурудзою зібраною після 15-20 жовтня або пшениці з фузаріозом. Зберігається свіжість корму.

Підбираючи на ринку обладнання комбікормового заводу для середнього господарства на 500 голів дійного стада стикнулися з проблемою, що на ринку наявне або обладнання для великих комбікормових заводів на 20т/год або примітивних ліній, які мелють зерно та мають досить відносну точність змішування.

В компанії Buschhoff знайшли саме ту лінійку обладнання від 3 до 5 т на годину, яка задовольняла потреби господарства. Максимальна автоматизація дозволила мати лише 1 оператора на комбікормовий завод.

Comments


bottom of page