top of page

Як може бути фінансування безкоштовним безповоротним «подарунком»?

Як може бути фінансування безкоштовним безповоротним «подарунком»?

Радянський совок і його корупційні послідовники закарбували в нас правило життя, яке звучить «ти мені -я тобі». І мало хто вірить, що можливо отримати будь-які ресурси або допомогу безкоштовно, а особливо, якщо це стосується розвитку власного бізнесу.

Люди, які створюють і розвивають бізнес – це незначна по кількості, але дуже впливова частина суспільства. Це особистості, які свідомо взяли відповідальність за добробут власний, своїх працівників, своєї країни - на себе. І в новій реальності їх цінність має бути визнана на всіх рівнях. В принципах розвитку Європейського Союзу та США закарбовано правило, що малий і середній бізнес є основою стійкості економіки країни. А отже там вже сформоване і розуміння, як важливо допомагати розвиватися цим підприємцям. Ми в Україні маємо починати запроваджувати такий підхід, переміщуватися від життя в жорстокому конкурентному середовищі і до середовища взаємодопомоги.

Поки що нас навчають такому підходу міжнародні організації- грантонадавачі або донори, діяльність яких спрямована на допомогу іншим країнам. Кожна з таких організацій має, власні стратегії і глобальні цілі щодо розвитку людства. Це може бути боротьба з бідністю, захист навколишнього середовища, подолання наслідків катастроф, розвиток демократичного суспільства і так далі. В контексті своїх стратегічних цілей вони відкривають грантові конкурси в рамках яких надають ГРАНТИ (безповоротне фінансування) тим організаціям в тому числі бізнес-структурам, які допоможуть наблизити визначені цілі.

Основна вимога при отриманні гранту-це виконати все, що ви обіцяєте. Важливо усвідомлювати соціальний вплив вашого бізнесу, а також вміти планувати і прораховувати збільшення такого позитивного впливу на розвиток суспільства.

гранти в Україні, гранти в агро, допомога для бізнесу


1 перегляд0 коментарів
bottom of page