top of page

Інноваційні продукти майбутнього з комах від голландської компанії Protix

Один з успішних Agritech стартапів почав виробляти комерційно успішні продукти з комах. Завдяки високій цінності білка комахи можуть легко замінити білки в кормах для риб та курей. Комахами можна годувати з фруктово-овочевими відходами, що робить їх ідеальним стійкимі і природнимі інгредієнтамі для корму тварин.

Комахі вирощуються голландською компанією Protix, яка спеціалізується на виробництві кормів для тварин. Комахи відіграють вирішальну роль у природі: вони можуть перетворювати фруктові та овочеві відходи на високоякісний білок, ліпіди та мікроелементи. Компанія Protix розробила низку високотехнологічних рішень для надійного виробництва інгредієнтів кормів на основі комах у великих масштабах.

Наведемо приклади їх застосування:


ProteinX

Один із продуктів для корму домашніх тварин і аквакультури. Поживні речовини, отримані від комах, є найбільш логічними та екологічно чистими тваринними білками.


ProteinX містить високоякісні амінокислоти, ліпіди та мікроелементи для природного зміцнення здоров’я тварин. Він повністю замінює звичайний білок у багатьох сухих і вологих кормах для домашніх тварин і в аквакультурі, додаючи функціональні переваги та чудові смакові якості. У той час як домашні тварини ростуть у рівновазі з природою, промисловість кормів для домашніх тварин працює над більш стійкою системою харчування.


ProteinX успішно використовується в аквакультурі: від ранньої стадії (інкубаторій) до раціонів для вирощування лосося, форелі, креветок та інших. Зважаючи на схвалення ЄС у 2017 році використання білка комах в аквакультурі, його застосування зростатиме.

Добре збалансоване поєднання високоякісних амінокислот, ліпідів і мікроелементів

Легкозасвоювані білки (>85%)

Чудові смакові якості

Високий індекс свіжості (BAI<1)

Підходить для гіпоалергенних дієт в кормах для домашніх тварин

ProteinX виробляється за допомогою запатентованого процесу екстракції, який не потребує жодних штучних розчинників і не використовує методи, які можуть призвести до пошкодження бажаних характеристик під дією тепла чи тиску. Завдяки застосованій технології екстракції ліпідів, поживні речовини у ProteinX залишатимуться у контрольованому діапазоні.LipidX

Здорове та стійке джерело енергії для багатьох тварин. LipidX є чудовим інградієнтом для функціональних дієт, спрямованих на здоров’я кишечника.

Protix LipidX - це очищені ліпіди комах, які забезпечують швидке джерело енергії завдяки високому вмісту легкозасвоюваних середньоланцюгових жирних кислот. Серед іншого Protix LipidX містить 40% лауринової кислоти, яка відома своїми антимікробними властивостями в травному тракті. Здоровий кишечник означає сильнішу імунну систему.


Protix LipidX є особливо цінним джерелом енергії для молодих тварин, які страждають від проблем з травленням і мають порушення засвоєння поживних речовин. Тварини ростуть здоровими, а промисловість зменшує свій вплив на екологію.

Високий вміст лауринової кислоти (40%)

Легко засвоюється

Швидке джерело енергії

Антимікробні властивості лауринової кислоти

LipidX виробляється за допомогою запатентованого процесу екстракції, який не потребує жодних штучних розчинників і не використовує методи, які можуть призвести до пошкодження бажаних характеристик під дією тепла чи тиску. Завдяки використаній технології очищення LipidX гарантовано не містить білків і підпадає під д


ію законодавства ЄС для використання в кормах для всіх сільськогосподарських тварин, а також у кормах для домашніх тварин.


PureeX

Новий інноваційний інгредієнт для апетитних вологих кормів для домашніх тварин. PureeX поєднує в собі всі найкращі якості ProteinX і LipidX.Для PureeX комахи переробляються свіжими, в результаті чого виходить інгредієнт, який поєднує в собі смакові якості, засвоюваність і чудове використання поживних речовин.

Protix PureeX є ідеальним інгредієнтом вологого корму для домашніх тварин, які страждають від проблем з травленням. Як і всі наші інгредієнти з комах, він гіпоалергенний і чудово підходить для дієт, спрямованих на здоров’я кишечника. Свіже пюре містить стійке джерело енергії, що сприяє стабільній харчовій системі без шкоди для смаку та здоров’я.

Comments


bottom of page